بازی The Last of Us Part II احتمالا تا بهار 2020 تاخیر خورد


بازی The Last of Us Part II احتمالا تا بهار 2020 تاخیر خورد
اشتراک گذاری در : facebook twitter plus + telegram

با اینکه قرار بود بازی The Last of Us Part II در فوریه ۲۰۲۰ عرضه شود، اما یک منبع به کوتاکو گزارش کرده که این بازی تا بهار ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد.

 

به‌روزرسانی: ناتی داگ با انتشار متنی رسما تایید کرد که نسخه دوم بازی The Last of Us تاخیر خورده و تاریخ جدید انتشار آن را هم ۹ خرداد اعلام کرد. این استودیو همچنین در دلیل این تاخیر اعلام کرده که آن‌ها متوجه شده‌اند قادر نخواهند بود بازی را با کیفیتی که می‌خواهند در تاریخ اعلام‌شده آماده کنند و به همین دلیل هم تصمیم گرفته‌اند تا برای اینکه ضربه‌ای به کیفیت بازی وارد نشود، آن را با تاخیر منتشر کنند.

 

تقریبا یک ماه پیش بود که در جریان سومین قسمت از برنامه State of Play، استودیو ناتی داگ و سونی اعلام کردند که بازی The Last of Us Part II در تاریخ دوم اسفند ماه (۲۱ فوریه ۲۰۲۰) برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود. این در حالی است که به نظر می‌رسد سونی زمان عرضه بازی را به تاریخ دیگری موکول کرده است.

 

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، سایت کوتاکو به نقل از یک منبع خود اعلام کرده که The Last of Us Part II تاخیر خورده است و سونی در بهار ۲۰۲۰ این بازی را عرضه خواهد کرد. البته هنوز سونی این خبر را تایید نکرده است، اما کوتاکو از دو شخص آشنا شنیده است که عرضه بازی تاخیر خورده است و کاربران باید تا بهار ۲۰۲۰ برای عرضه The Last of Us Part 2 منتظر بمانند. بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم ناتی داگ و سونی چه واکنشی نسبت‌به به این خبر از خود نشان می‌دهند.
نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است...

 

درست ! نظر شما با موفقیت ثبت شد!!!ارسال نظر